Słyszenie własnego pulsu i zawroty głowy

Witam. Od jakiegoś czasu podczas lezenia lub nawet wykonywania zwyklych czynnośći slysze puls w prawym uchu. Tak jak by byl to puls bicia serca lub cos w rytm uderzen. Dodam iz miewam od tego samego czasu zawroty głowy.

Lek. Marta Gryszkiewicz

W związku z objawami wskazany kontak z laryngologiem. Przyczyn moze być wiele-infekcja, uraz, ciało obce i inne. Niezbędne badanie kliniczne.