Dlaczego w uchu słyszę własny oddech?

Witam mam 25 lat. 2 tyg. temu bylem chory na grype i przy chorobie mialem zatkane prawe ucho. A teraz po wyzdrowieniu w moim prawych uchu wewnatrz slysze wlasny oddech, szumy i glos jak cos mowie. Co to moze byc za objaw. Pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może być infekcja jeszcze ucha konieczna wizyta najlepiej u lekarza specjalisty laryngologa