Smród w nosie i gardle

pytanie do laryngologa Od tygodnia odczuwam okropny smrod w nosie i w gardle. Smrod jest taki , jakbym caly czas znajdowala sie w kloace.Tylko ja go czuje , na zewnatrz sie nie wydostaje, w gardle mam ogromna kule . Bylam u 3 lekarzy , ktorzy nie wiedza , co moze byc przyczyna , a tym bardziej nie wiedza jak mi pomoc i kiedy to minie. Nie moge jesc , bo wszystko smierdzi kupa. Zostalam zbadana i nie mam w srodku zadnych bakterii , wiec nie musze brac antybiotyku. Z gory dzieki za pomoc

Może być to objaw nerwicy psychosomatycznej. Skoro nie ma wskazań do leczenia sposobami medycznymi i nie ma wskazania na możliwe źródła fizjologiczne dolegliwości, to prawdopodobnie oddziaływania psychologiczne będą mogły pomóc. Polecam skonsultować się z psychologiem i podjąć psychoterapię. Pozdrawiam.