Spadek białych ciałek krwi przy przewlekłej białaczce limfocytowej

Witam, Mam 55 lat i rok temu została u mnie wykryta przewlekła białaczka limfocytowa. Po pierwszej chemioterapii wyniki badań bardzo się poprawiły białe ciałka krwi spadły z 160 tysięcy do 3700, ale teraz ciągle spadają w tej chwili jest ich tylko 3 tysiące co to znaczy?, dlaczego tak się dzieje,? i co dalej czy to znaczy że się nie da doprowadzić do remisji ?

Za mało wiem o dotychczasowym przebiegu choroby - nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proszę wszystkie pytania zadawać lekarzowi prowadzącemu! zż