Spadek wagi, krwawe stolce, anemia i bóle brzucha a podejrzenia wrzodów lub raka żołądka

Witam podejzenie wzodow lub raka zoladka duzy spadek wagi od ok 7 miesiecy 30 kg bol brzucha i krwawe stolce wysoka anemia .przetoczyli mi 3 jednostki krwi pobrali wycinki do badania kolonoskopia i gastroskopia oraz tomografia .dzis wypis ze szpitala powiedzieli ze jak beda wszystkie wyniki beda dzwonic ma byc jeszcze konsultacja z hirurgami i nadal nic niewiem . Prosze o jakas interpretacje

Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym ze szpitala.
Podała Pani za mało danych...pobrano wycinki w badaniu gastroskopowym i kolonoskopowym..wykonano tomografię...ale żadnych szczegółów....Na karcie wypisowej ma opisane Pani wszystkie badania. Proszę przeczytać.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg