Śpiączka farmakologiczna z powodu zapalenia płuc

mój mąż zostal drugi raz wprowadzony w spiaczke farmakologiczna z powodu zapalenia pluc ma wiele chorób w tym kardiologiczne , sam oddychal juz lecz byl jeszcze zaintubowany po usunieciu rurki przestal oddychac znów go uspili jak dlugo moze potrwac leczenie i dlaczego nie chce sam oddychac

Lek. Katarzyna Szymczak

Po tak krótkim opisie ciężko cokolwiek powiedzieć, widocznie stan męża jest na tyle powazny, że konieczna było wprowadzenie go w śpiączkę farmakologiczną, aby przeczekać najgorszy okres. To, że nie oddycha samodzielnie świadczy o tym że jego stan jest bardzo poważny.