Spłaszczona strona głowy u 3-miesięcznego dziecka

witam,moj syn ma 3 miesiace i zauwazylismy ze lewa strone glowy ma bardziej splaszczona od prawej,podobno to od lezenia na jednej stronie,ja jestem przerazony i wysylam kobiete do lekarza,pytanie czy jest sie czyms martwic,dziecko przeszlo kontrole i 22 maja ma nastepna a ja niechce czekac,czy to cos zlego??

warto skonsultować się z rehabilitantem dziecięcym przyczyną może być asymetryczne napięcie mięsniowe, wtedy należałoby rozpocząć ćwiczenia