Spłycona lordoza lędźwiowa i guzki Schmorla

Lordoza lędźwiowa spłycona. Wielopoziomowe guzki Schmorla. W trzonie L4 ogniskom o morfologii naczyniaka. Zmiany degeneracyjne krążka mk L4-L5 pod postacia obniżenia jego uwodnienia i wysokości. Na wys. L3-4 bulging krążka mk skierowany dootworowo, z zachowaną rezerwą. Na wys. L4-5 szerokopodstawna wypuklina krążka mk modeluje worek oponowy, przylega do korzeni nerwowych L5 i redukuje dolne części otworów mk, z zachowana rezerwa Stożek rdzeniowy bez zmian ogniskowych. Tłuszczak nici końcowej

Witam , jakie jest pytanie?!?! Opis badania wymaga szczegółowego omówienia z lekarzem , który zlecił/wykonał badanie!!! z.żurawski