Spokojnie zachowujący się nabłonek cewek gruczołowych

mialam robione wylyrzeczkowanie rozpoznanie histopatologiczne wyszlo skrzepy krwi ,fragmentyendocervix iendomentroium ze spokojnie zachowujacym sie nablonkiem cewek gruczolowych oraz fragnenty nablonka wielowarstwowego plaskiego z cechami HSIL CIN3 CO MNIE DALEJ CZEKA PROSZE O ODPOWIEDZ Z GORY BARDZO DZIEKUJE MAGDA

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki pod postacią badań w kierunku HPV lub pobrania wycinków w badaniu kolposkopowym lub histeroskopowym. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa