Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sporadyczna duszność przez nos a stres

witam rok 2016r był rokiem dla mnie stresującym miałem egzamin w szkole zawodowej denerwowałem się przed i po potem z szukaniem Pracy czy mogło to wpłynąć na objawy nerwicy ?? objawy są od nie dawna w poprzednich latach tego nie doświadczałem objawy to sporadyczna duszność przez nos i tylko tyle dodam iż serce mam zdrowe ciśnienie też ilość uderzeń na minutę też nie palę alk okazyjnie nie biorę narkotyków sterydów trenuję od 2 lat kulturystykę i wcześniej też nie miałem tak polipów nosa nie mam?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Choroba niedokrwienna serca

Zespół objawów spowodowany niedokrwieniem mięśnia sercowego, to choroba niedokrwienna serca. Prof. Tomasz Pasierski opowiada o leczeniu tej przypadłości, będącej zarazem chorobą cywilizacyjną.

Witam,
dusznośc może być objawem nerwicowym,ale jeżeli jest to problem laryngologiczny,powinna Pani pozostać pod opieką lekarza laryngologa.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0

Owszem duszność może mieć podłoże nerwicowe. Ale może to być też objaw alergii lub problemów laryngologicznych. Proszę udać się do laryngologa. Jeżeli wynik badania będzie wskazywał, że fizycznie wszystko jest w porządku, może Pan udać się po wsparcie do psychologa/psychoterapeuty, który dokona dokładnej diagnozy.

Pozdrawiam serdecznie

Dyplomowany psycholog i coach. Absolwentka Szkoły Coachów i Trenerów Grupy TROP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy