Duszność i tachykardia a nerwica

Witam, ostatnio miałam dziwny atak prawdopodobnie nerwicowy, zakręciło mi się w głowie, zabrało mi mowę (zaciśnięcie gardła), fala zimna/gorąca, przyspieszona akcja serca i duszność, później przez dwa dni odczuwałam dyskomfort w klatce piersiowej, zapisałam się do lekarza i poproszę o skierowanie do kardiologa, bo niestety sytuacja się powtórzyła dwukrotnie. Co Państwo sądzą na ten temat? (mam 24 lata, skończyłam szkołę sportową, stresująca praca - manager)

Lek. Tomasz Budlewski

Uważam, że trzeba przeprowadzić odpowiednie badania aby móc wykluczyć inne podłoże niż nerwicowe. Proszę udać się do swojego lekarza, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych konsultacji.