Sposoby badania poziomu serotoniny i dopaminy

Jaki jest najskuteczniejszy sposób zbadania poziomu serotoniny i dopaminy ? W laboratoriach oferują możliwość zbadania z krwi lub moczu , która z tych metod jest bardziej wiarygodna , lub czy jest jeszcze jakaś inna lepsza ? Miłego dnia

Aleksander Ropielewski

W zależności od celu badania wykonuje się oznaczenie w krwi lub moczu. Obi emetody są dobre dla nieco odmiennych celów.