Sposoby łagodzenia świądu i wysypki

mam swędzącą wysypkę majbardziej na brzuchu,udach,plecach i piersiach.wcześniej mia(łaoja córka,a teraz mąż.jest uczulona na nikiel.czym złagodzić świąd o wysypkę

Całkiem dobrym starym sposobem jest zwykła pasta cynkowa. Mozna poprosic o nią w aptece. Najlepiej żeby dodali do niej mentol. Każda apteka powinna to zrobić bez problemu. Koszt niewielki.