Sposoby leczenia anomalii wieńcowej

Witam. Mam 39 lat i miesiąc temu zdiagnozowano u mnie anomalię wieńcową: żyła międzykomorowa przednia w moim sercu uchodzi do lewego przedsionka. Usłyszałam od lekarza, że to niezwykle rzadka wada. Jak się ją leczy? Jak wygląda zabieg?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zabieg konieczny jest tylko w przypadku gdy występują określone wskazania. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.