Sposoby leczenia braku palców u 14-latki

Witam , moja chrzesniaczka (corka mojej siostry) ma 14 lat. Ostatnio jej koledzy ze szkoly uwzieli sie na nia i ciagle jej dokuczaja. Natalia ma nadwage. Wazy 73 kg a mierzy 168 cm. Czasami nie wytrzymuje i glodzu sie , chcialabym jej jakos pomoc. Powiedzuala mi o tym w zaufaniu i nie moge powiedziec siostrze. Chrzesniaczka jest rowniez niepelnosprawna, nie ma 4 palcow u lewej reki. Kiedys miala przeszczepy szpiku z nozek do roczek ale nic nie dawaly. Czy jest mozliwosc innego leczenia reki?

Witam, co do leczenia reki powinna Pani skonsultowac sie z odpowiednim specjalista, co do dreczenia Natalii w szkole, glodzenia sie uwazam ze jednak powinna Pani dyskretnie porozmawiac z siostra i namowic ja na wizyte u psychologa, gdyz Natalia moze ponosic kolejne konsekwencje psychologiczne przemocy ze strony rowiesnikow.

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

Proszę udać się po pomoc do poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży. Taka sytuacja wymaga pomocy specjalisty!

Pozdrawiam.