Sposoby leczenia nosicielstwa wirusa HPV

jak leczyc wirusa HPV poniewaz partnerka twierdzi ze to ja ją zarazilem i to moja wina i niechce ze mna rozmawiac??twierdzi ze ja jestem noscicielem, a ona moze miec problemy z rakiem szyjki macicy

Infekcja HPV przenosi się drogą płciową. Zwiększa ryzyko raka szyjki u kobiet. Nie ma leku przeciwko HPV. Wszystko zależy od odporności własnej organizmu. W większości przypadków proces ustępuje.