Sposoby na pozbycie się blizn po oparzeniu z klatki piersiowej

Witam. Mam 24 lata i ok 22 lat blizny na klatce piersiowej po opazeniu sie herbata. Blizny nie sa bardzo duze, ale uniemozliwiaja mi noszenie bluzek czy sukienek z dekoldami bo sa widoczne. No i tak naprawde od nigdy nie mialam ladnych piersi wlasnie przez to czuje sie mniej atrakcyjna nawet przed wlasnym chlopakiem:(. Pomimo tego,ze mam juz dwojke dzieci to wciaz jest to dla mnie duzy problem. Czy jest jakis ratunek??

Witam Panią,

Bardzo dobre doświadczenia mam u Pacjenta, którego odesłałem na zabieg, którego jeszcze w naszej Klinice nie ma: e-matrix.
Proszę sprawdzić w swojej okolicy.
Bliznę trzeba przebudować i wkładając w to sporo czasu i pracy - można osiągnąć bardzo zadawalające rezultaty. Oczywiście nie skończy się na momoterapii ale z pewnością specjalista, z którym zacznie Pani współpracować poprowadzi Pani leczenie.

Z poważaniem