Czy w przypadku braku innych objawów powinnam się zgłosić do lekarza?

Dzień dobry, dzisiaj po południu spadł mi telefon, który był podłączony do ładowarki, a to z kolei spowodowało, że końcówka ładowarki została w telefonie, z kolei kabel (który na końcu ma pojedyncze zakończenia, takie mini patyczki - nie jestem w stanie tego inaczej opisać) pozostał podłączony i bezrefleksyjnie wzięłam go do ręki i przejechałam lekko palcem - doświadczyłam lekkiego bólu i do tej pory odczuwam lekkie mrowienie w palcu, ale warto zaznaczyć, że nie mam żadnego oparzenia, a skóra nie wygląda na czerwoną. Od samego początku zaczęłam się jednak martwić, że być może przeszłam przez lekkie porażenie prądem i nawet nie zdałam sobie z tego sprawy. Czy w przypadku braku innych objawów (prócz mrowienia i może bardzo lekkiego bólu w palcu) powinnam się zgłosić do lekarza? Czy może być to duże zagrożenie? Z góry dziękuję.
KOBIETA, 19 LAT 11 miesięcy temu

Witam! Napięcie w ładowarce, poza transformatorkiem jest znikome i raczej nieszkodliwe. Jeżeli nie ma innych objawów, to nie ma powodu do badania. Powodzenia W. Łuczkowski.