Sposoby na usuwanie blizn twarzy

Witam, mam 18 lat chce pozbyć się blizn na twarzy. Jest ich sporo zwłaszcza na policzkach i brodzie. Czy są jakieś domowe sposoby na chociaż trochę ich zlikwidowanie ? albo jakieś kuracje ?

Polecam wykonanie serii zabiegów peelingów medycznych, dermatologa lub lekarz medycyny estetycznej na konsultacji dobierze odpowiedni rodzaj i stężenie preparatu.