Metody na wybielenie zębów domowym sposobem

Jak wybielić zęby domowym sposobem. Mimo iż myje zęby codziennie moje zęby nie są idealnie białe. Jak to zmienić ?

Witam,
Domowym sposobem, tzn. naturalnymi metodami??Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam. Nasze babcie stosowały sól kuchenną z cytryną lub sodę. W dzisiejszych czasach takie metody są już przeszlością. W domu można stosowac pasty wybielające nawet do codziennego użytku.Są też dostępne wybielacze do domowego stosowania w postaci skondensowanych past lub żeli w pędzelku na przyklad. Zanim sie pan zabierze do wybielania warto zafundować sobie profesjonalne czyszczenie zębów w gabinecie. Nowoczesne urządzenia- skaler i piaskarka, troche pasty profesjonalnej i czasem nasze zęby są dużo bielsze niz przed zabiegiem. Potem już tylko w domu dba się o idealna higienę, a efekt potęguje stosowaniem pasty wybielającej. Bardziej profesjonalne środki można zakupić u stomatologa razem z nakładkami do wybielania domowego.
Pozdrawiam,
Joanna Rąpała