Sposoby na wygojenie rany na uchu

niegojaca sie ranka na czubku ucha( nosilem okulary przeciwsloneczne na sznurku przez urlop ,ktory troszke ocieral sie wlasnie o ucho)-prosze o rade jak mozna to wyleczyc,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny zmiany, co wyklucza możliwość konkretnej odpowiedzi na Pana pytanie. Najpewniej zmiana się jednak nie goi ponieważ doszło do nadkażenia bakteryjnego. Jeśli lekarz potwierdzi taką diagnozę, dostanie Pan receptę na maść, która powinna pomóc wyleczyć ranę.