Sposoby na zlikwidowanie nawracającego bólu kręgosłupa uniemożliwiającego swobodne poruszanie się

Czy tylko po ustabilizowaniu kręgosłupa ustaną bóle tak żeby można było w miarę swobodnie chodzić, obecnie 50 mb. i muszę usiąść i odpocząć ból nie daje iść, szczególnie lewa strona."Czepiłem" się nawet medycyny holistycznej i kręgarza, który powiedział że kręgozmyku już nie ma, a na RTG jest jak był i zero poprawy. Neurochirurg na podstawie RTG powiedział że ustąpi. Ortopeda że to ostateczność, najpierw trzeba wyleczyć stan zapalny. Gdzie można zrobić blokadę, żeby choć trochę odpocząć od bólu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować terapię zleconą przez specjalistę ortopedę. W przypadku braku efektów leczenia konieczna będzie ponowna wizyta kontrolna.