Sposoby radzenia sobie z łupieżem

jak pozbyć się łupieżu wypróbowałam już chyba wszystkie szampony z apteki ale łupież jak był tak jest. Skóra głowy jest tłusta, praktycznie codziennie musze umyc włosy bo są tak przetłuszczone ale łupież wydaje sie być suchym gdyż jest bardzo widoczny na włosach

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego, sugeruję kontakt z dermatologiem, który doradzi jakie preparaty do pielęgnacji skóry głowy stosować i ew. jakie leczenie łupieżu zastosować.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.