Szampon przeciwłupieżowy i rany na głowie

Od pewnego czasu mam łupież. Używam szamponu przeciw łupieżowi ale nic nie skutkuje. Często swędzi mnie i boli głowa. Gdy sie drapie od razu się ze mnie sypie i wypadają włosy. Mam wrażenie, że miejscami ten łupież jest klejący i powstają na głowie mini rany. Czy może to świadczyć coś niedobrego albo jest to objaw jakieś poważnej choroby?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.