Uczucie podrażnienia, pieczenia, swędzenia głowy

Witam, od prawie roku mam problem ze skórą głowy, uczucie podrażnienia, pieczenia, czasem swędzenia, do tego bardzo wypadają mi włosy i łojotok. Nigdy nie miałam łupieżu, czasem pojawiają się krostki. Używałam szamponów dermena plus, dercos przeciwłupieżowy do włosów tłustych, elocom i alpicort. Choruję na Hashimoto, jednak przyjmuje leki i wyniki mam w normie. Ostatnio robiłam wit D3 i jest poniżej normy oraz mam podwyższone androgeny. Czy to może być łysienie androgenowe?

Koniecznie powinien panią obejrzeć dermatolog i skonfrontować stan skóry z wynikami. Zdecydowanie już można włączyć suplementację wit D3, codziennie min 1000j.
Pozdrawiam