Sposoby rozjaśnienia włosów

Dzień Dobry mam rozjaśniacz wella Blondor i wode welloxon Perfect i do tego taka miarke (Mała łopatka,taka łyzeczka plastikowa) tam pisze ze proporcje to 1:2 czy to znaczy ze jedna miarka rozjasniacza i dwie wody?? Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! 1:2 oznacza dokładnie to co Pani napisała - 1 miarka rozjaśniacza na 2 miarki wody.