Sposoby usunięcia czerwonego znamienia na nosie

Witam. Na nosie posiadam bliznę (nie wiem czy można to tak nazwać). Wygląda jak plama, zaczerwieniona, z intensywniej czerwoną kropką w środku- jest to po prostu jakby ubytek warstwy skóry - z bliska to widać. Czytając o różnych zabiegach nie jestem pewna co należałoby z tym zrobić i czy da się w ogóle coś zrobić. W dodatku mam atopowe zapalenie skóry, dość zaawansowane, nie wiem czy nie będzie to przeciwskazanie do takich zabiegów.

Witam,
sugeruję by Pani zmianę skórną obejrzał lekarz medycyny estetycznej lub lek .dermatolog.Obecnie medycyna daje wiele możliwości leczenia lecz by wybrać najskuteczniejszą zmianę trzeba obejrzeć i zdiagnozować.Jeżeli ma Pani ochotę może mi Pani przesłać foto wymienionej części twarzy.