Co zastosować na czerwona kropkę na nosie?

Mam pytanie 15 lat temu uderzyłem sie w nos będąc w przedszkolu i mam taką kropkę blizne czy po tym czasie mogę ja jakoś zamaskować jakimiś maściami?Jeśli tak to poprosze podać nazwy jakis maści na blizny.

Dzień dobry

Z opisu który Pan podaje trudno to ocenić, jest wiele preparatów kamuflujących które maskują różne defekty skóry.
Proszę skonsultować zmianę u kosmetologa - dobierze Panu odpowiedni odcień kremu do maskowania, a być może zmianę będzie można usunąć w gabinecie.

pozdrawiam serdecznie

IJ

Dzień dobry,

Po tylu latach maści za wiele Panu nie pomogą. Proszę się zgłosić do lekarza medycyny estetycznej aby dokładnie obejrzał i zdiagnozował bliznę a następnie zaproponował odpowiedni zabieg. Być można w tym przypadku sprawdzą się zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego, natomiast ciężko cokolwiek napisać nie widząc zmiany.

Pozdrawiam serdecznie.