Jakie leki i zabiegi na trądzik?

witam jakie sa skuteczne leki zabiegi i macsi na tradzik? mam 21lat i czesto nawracajacy tradzik z zaczerwieniami twarzy i bliznami po tradziku. do tego bardzo sie swiece

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Dzień dobry,

Istnieje kilka odmian trądziku, z tego tez powodu proszę udać się do dermatologa bądź lekarza medycyny estetycznej by po dokładnym obejrzeniu skóry mógł zaproponować odpowiednie postępowanie lecznicze. Istnieje wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które mogą pomóc Pani w walce z trądzikiem, natomiast o rodzaju oraz ilości powtórzeń powinien zadecydować specjalista podczas konsultacji. Na blizny potrądzikowe można zastosować laser frakcyjny Co2, który wygładzi powierzchnię skóry. Oczywiście przed zabiegiem należy wykluczyć przeciwwskazania do tego zabiegu.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, aby dobrać odpowiednie zabiegi dla Pani skóry trzeba skonsultować się z kosmetologiem. Na. Odległość bez obejrzenia zmian i wywiadu z Panią nie można z góry określić konkretnych zabiegów, które będą najlepsze. Najlepsze to te z koloei, które są właściwe dobrane pod kątem problemu. Kosmetolog rozpisze Pani pielęgnację domową.
Pozdrawiam serdecznie