W jaki sposób można pozbyć się trądziku?

Dzień dobry. Jak pozbyć się trądziku? Nie są to zwykle pryszcze a bodajże kaszaki. Robią się dojść duze w roznych miejscach czy na twarzy, przed ramionach a nawet na plecach. Chciałabym się tego jakąś pozbyć bądź chociaż przyspieszyć gojenie, jakieś sposoby na to? Bądź jakaś masc lub inne środki?

Dzień dobry,

Istnieje kilka odmian trądziku, z tego tez powodu proszę udać się do dermatologa bądź lekarza medycyny estetycznej by po dokładnym obejrzeniu skóry mógł zaproponować odpowiednie postępowanie lecznicze. Istnieje wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które mogą pomóc Pani w walce z trądzikiem, natomiast o rodzaju oraz ilości powtórzeń powinien zadecydować specjalista podczas konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Serdecznie zapraszam na konsultację do Katowic do Kliniki