Spóźniający się okres a ryzyko ciąży

Witam! Mam problem czy moja dziewczyna może być w ciąży. Otóż ocierałem się o jej krocze ja byłem w bokserkach ona w majtkach + spodniach, dostała orgazmu, ja później przy pomocy jej ręki ale z dala od jej pochwy ( działo się to również przez bokserki) na ręce raczej nie miała spermy ponieważ nie miała bepzośredniego kontaktu z członkiem , spóźnia jej się okres kilka dni i oboje się martwimy. Wczoraj miała 2 różowe plamki z pochwy na majtkach. Czy jest prawdopodobieństwo aby była w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony przez Pana opis wskazuje, że ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie powinien mieć Pan zatem powodów do niepokoju. Pana partnerka powinna cierpliwie poczekać na miesiączkę. Pojawienie się pierwszych kropli krwawienia wskazuje, że miesiączka powinna się wkrótce rozpocząć.