Spóźniający się okres i omdlenie

3 czerwca kochałam się z chłopakiem (z prezerwatywą) i rano również w dni płodne. I normalnie dostałam okres jednak tydzień wcześniej, w lipcu i sierpniu również dostałam, we wrześniu przed okres miałam brązowe plemienie przed okres a w tym miesiącu już 2 tygodnie mi się spóźnia, co muszę dodać, że w czwartek zemdlałam i słabo mi było.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciąże jako przyczynę opóźnienia miesiączki. W tym celu proszę wykonać test ciążowy dostępny w aptece bez recepty. Do innych przyczyn braku miesiączki należą zaburzenia hormonalne, stres, niewłaściwa dieta czy przemęczenie. W celu ustalenia przyczyny występowania omdleń należy udać się na wizytę do poradni lekarza rodzinnego.