Biały śluz i spóźniający się okres a przyjmowanie antybiotyku

Biały śluz zamiast okresu - Okres spóźnia mi się już 4 dzien ale brałam antybiotyk po którym dostałam grzybicy(takie pieczenie i swędzenie) ale zaczęłam brac probiotyk i już wszystko ok, poza tym że nadal jest biały sluz a okresu nie ma. boję się też czy mogę być w ciąży, bo kochałam się z chłopkiem( po okresie i w czasie dni płodnych). Chciałabym się dowiedzieć o co chodzi ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę jako przyczynę braku miesiączki. Inne możliwe przyczyny braku krwawienia to antybiotykoterapia, infekcja dróg rodnych czy zaburzenia hormonalne. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.