Spóźnianie się miesiączki i endometrioza a starania o ciążę

Witam mam pytanie okres spoznia mi sie juz 10 dni.Tesst ciazowy wyszdl negatywny bylam u lekarza i przepisal mi luteine na wywolanie okresu. Dodam ze mam endometrioze czy mimo tego moge byc w ciazy staramy sie o dziecko

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli test ciążowy wykonany w dzień spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny to najpewniej nie jest Pani w ciąży. Badanie poziomu beta HCG z krwi da Pani 100% pewności.