Spóźnianie się miesiączki po stosunki w dni niepłodne i zastosowaniu Ellaone

Witam wraz z dziewczyną uprawialiśmy seks 11 maja nie byliśmy pewni końcówki jak z prezerwatywa chociaż raczej nie pękła więc wzięła tabletkę ellaone. Jej cykl to 24 dni ostatni okres 26 kwietnia. Po wyliczeniu okazało się ze seks niby w dni nie plodne był Ale okres jej się spóźnia 2 dzień ;( mamy 3 jakby zabezpieczenia choć bardzo się stresujemy. Proszę o szybką reakcję i pomoc :( Czy mamy się stresować?

Należy pamiętać, że antykoncepcja awaryjna nie powinna być stosowana często, a z pewnością nie jako alternatywa standardowej antykoncepcji.

Pozdrawiam!