Spóźnianie się okresu od 14. dni

od 14 dni spoznia mi sie okres mialam zaobserwowalam wydzielajacy się sluzpobolewa mnie brzuch na dole czasem jajniki zrobilam test i wynik jest negatywny proszę o odpowiedz co moze mi dolegac

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Koniecznie proszę wybrać się do lekarza ginekologa, niezbędne jest badanie bezpośrednie i ewentualne badania dodatkowe, aby postawić diagnozę. Pozdrawiam