Sprawność po korekcie palucha sztywnego

Proszę o poradę dot. korekty palucha sztywnego. Mam skierowanie na wykonanie kor. 9 listop. br. Zmiana w stawie jest widoczna, miejsce jest zaczerwienione i odczuwam ból , więc lekarz, do którego się udałam od razu skierował mnie na zabieg. Mam pewne obiekcje co do zabiegu, ponieważ w kwiet 2016 r. biorę ślub i obawiam się czy do tego czasu będę w pełni sprawna. Czy powinnam decydować się na zabieg?

Skoro na ten zabieg skierował Panią specjalista to na pewno wie, że jest taka potrzeba. Proszę kierować się zaleceniami lekarza, który najlepiej zna Pani problemy zdrowotne.