Zabieg usunięcia skrzywionego palucha prawej stopy

Witam! Mam na imię Grzegorz lat 64. 16 sierpnia 2016 mam mieć wykonany zbieg usunięcia skrzywionego palucha prawej stopy. Czy jest to zabieg trudny i jak do niego się trzeba przygotować. Jak ten zabieg przebiega i jak długo trwa? Trochę się boję! Pozdrawiam.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie
bardzo trudno odpowiedzieć na Pana pytanie - zbyt mało informacji.
Wszystkie Pana wątpliwości zależeć będą od rozległości zabiegu - najlepiej z tymi pytaniami zwrócić się do lekarza prowadzącego.
Serdecznie pozdrawiam, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Termin "skrzywiony paluch" nic mi nie mówi!!! Nie wiem jaki rodzaj zabiegu jest zaplanowany! Szczegóły winien omówić z Panem lekarz , który skierował i będzie wykonywał operację!!! zż