Zerwanie prostownika palca wskazującego a zabieg operacyjny

Witam Ja mam pytanie moj mąż miał w palcu wskazujacym zerwany prostownik jakies pol roku temu-byla zrobiona operacja i puściły szwy i czy po tak dlugim czasie jest możliwosc naprawienia tego palca operacyjnie ponownie ? Dziekuje z gory pozdrawiam.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - w takiej sytuacji - bardzo trudny zabieg -ale na Pana miejscu poddałbym się zabiegowi - jest duże prawdopodobieństwo że się uda (przy jednym założeniu - operować musi doświadczony chirurg plastyczny lub ortopeda)
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciecha kawiorski, specjalista chirurg

Teoretycznie jest taka możliwość ale ja na odległość W-wa-Zubrzyca Górna nie jestem w stanie powiedzieć nic bardziej szczególnego!!! zż