Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spuchnięta stopa i kolano oraz ból stawów

Witam ! Od miesiąca mam spuchnieta prawa nogę.stopę i kolano. Zastrzyki nie pomogły. Wcześniej miałem zdiagnozowana dne moczowa . Teraz kreatynine i kwas moczówy mam w normie. 20 lat temu miałem klebuszkowe zapalenie nerek. Stawy mnie coraz bardziej bolą. Chirurg mówi, że to przejdzie,iinternista przepisał ketonal . Nie mogę chodzić. Naswietlanie polem magnetycznym też nie pomaga. Mam w50 lat. Jakie badania mam zrobić. Do jakiego specjalisty iść.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, Powinien się Pan skontaktować z ortopedą i wykonać badanie RTG stopy i kolana. Opisywane przez Pana dolegliwości mogą być następstwem dny, mogą być też niezależnymi zmianami zwyrodnieniowymi. W przypadku utrzymujących się dolegliwości pomimo leczenia przeciwbólowego konieczne może się okazać stosowanie silniejszych leków przeciwzapalnych.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy