Spuchnięte nogi i problemy z wypróżnieniem

mam spuchniete nogi najbardziej rano pozatym nie moge ustac na nogach iwyjsc do gory po schodach sa bardzo slabe jakbym wazyla tone musze usiasc dopler nog nie wykazal zmian cisnienie ok biore 0.5 eutirox odczuwam tez bule nog nawet w nocy lekarz nie wie jakie robic badania pozatym zauwarzylam od dluzszego czasu jakby grzybica paznokci u rak istop i na podeszwach stop zaznaczam ze mam wysoki choresterol i problemy z wypruznieniem i weszlam w okres menopalzy mam 55 lat pomocy nie wiem co robic

Witam! Opisane przez Panią objawy mogą być wynikiem niewydolności serca. Proszę skonsultować się z kardiologiem, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.