Spuchnięty palec wskazujący w prawej ręce

Mam od trzech tygodni spuchnięty palec wskazujący w prawej ręce.Na początku myślałam,że to przejdzie, ale potem miałam też problemy z ruchomością palca. Przed świętami wreszcie poszłam do lekarza, ale nie był to mój lekarz rodzinny i Pani stwierdziła,że jest to zastrzał i przepisała mi antybiotyk Citonex. Po wybraniu leku nic nie było lepiej palec dalej spuchnięty i przy naciskaniu bardzo bolesny. Wreszcie poszłam do mojego lekarza i stwierdził, że chyba jest to róża. Kończę już Sumamed i nic.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu miejscowego trudno jest mi stwierdzić jaka jest przyczyna Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z innym lekarzem.