Środki farmakologiczne na przedwczesny wytrysk

witam a jakich srodkow farmakologicznych uzyc na przedwczesny i ciezki do kontroli wytrysk pozdrawiam damian

Zachęcam do lektury postów i odpowiedzi ekspertów w tym dziale, jest tutaj wiele pożytecznych informacji na ten temat. Pozdrawiam. JW

Witam, jest bardzo wiele preparatów na tę dolegliwość, receptę otrzyma Pan u lekarza seksuologa. Bez recepty może Pan zakupić np. maść z Lidokainą, która po nałożeniu na członek znacznie zmniejsza jego wrażliwość/znieczula na bodżce, przez co opóżnia czas wytrysku.pozdrawiam