Stała gęsia skórka na dekolcie i nogach

Witam. Od zawsze mam na dekolcie i nogach stałą delikatna 'gesia skorke'. Taka juz moja natura, ale czy sa spodoby by z tym walczyc i cieszyc sie gładką skora bez tych kropeczek?

Proszę o zdjęcie skóry nóg i dekoltu na maila: biuro@bonadea.com.pl. Prawdopodobnie przy nogach efekt zadowalający przyniosłaby depilacja laserowa, natomiast co do dekoltu wypowiem się jak zobaczę zdjęcie