Stale podwyższona temperatura ciała, bóle stawów, zmęczenie i Hashimoto

witam, proszę o pomoc. Mam stale podwyższoną temperaturę 37 - 37,5, bolą mnie stawy. Robiłam już 3 krotnie badania, które według mojego lekarza rodzinnego są ok. Jestem bardzo zmęczona, rozbita. Choruję na hashimoto- biorę hormony, crp w normie, rf w normie, anty ccp w normie, hormony wg labo w normie. jedynie ostatnio wynik PLT zawyżony 452 (norma 450) jakie jeszcze mam zrobić badania prywatnie, bo lekarz rodzinny myśli, że wymyślam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza endokrynologa. Bez dokładnej analizy wszystkich badań nic więcej powiedzieć nie można.