Stały ból brzucha po lewej stronie

Witam, mam 21lat, jestem kobietą. Od tygodnia występuje u mnie stały ból brzucha występujący po lewej stronie na dole, promieniujący do podbrzusza. Lekarz stwierdził zakazenie drog moczowych jednak po 4 dniach stosowania furaginy i tabletek przeciwbólowych mój ból się nasilił. Wynik moczu wykazał obecność bakterii. Lekarz przepisał mocniejszy lek nolicin, jednak dalej ból się utrzymuje. Nie mam innych objawów oprocz tego, ze miewam nudnosci przy nasilaniu sie bolu. Co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie. Opis objawów może odpowiadać zakażeniu układu moczowego.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy zakażenia układu moczowego. Sugeruję stosować sie do zaleceń lekarza. Antybiotyk potrzebuje czasu aby zadziałać i zmniejszyć objawy.

Pozdrawiam.