Stan po usunięciu implanta antykoncepcyjnego

witam mam mam na imie Kasia lat 31 jestem po usunięciu inplanta antykon. który mniałam 2i pól roku . dostałam pierwszą miesiączkę lecz po niej dostałam bardzo silny ból i obrzęk piersi , prawa pierś bardziej boli , piersi są bardzo tkliwe na kazdy dotyk a nad prawa piersia pojawiła sie narośl wielkości orzecha nie wydaje mi sie ze to jest kośc czy żebro , ale nie wiem

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.