Stan po zawale i zwężenie tętnicy

Witam,mam 59 lat,jestem miesiac po lekkim zawale,koronografia przez pachwine,40% zwężenie tętnicy.Żadne z badań nie wykryło zawału tylko badanie krwi Rzuciłam palenie mam diete, ale pojawiły się bóle podobne do tych poprzednich,lekarz przebadał mnie i powiedział że to nie serce,bóle są częściej i raz mocniejsze raz słabsze.Czy bez zbadania krwi mozna wykluczyc serce i stwierdzic ze to bóle mięśniowe po koronografii-leki Atorvastatin teva-Ramilo-Nuprin-Emazole....dwa tyg temu wyniki krwi dobre

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest wiele niewiadomych. W jakich sytuacjach pojawiają się bóle? w spoczynku? w wysiłku? wpływ pogody na bóle? Czy było wykonywane ekg? Próba wysiłkowa? Jakie ciśnienie? Jeśli coś Panią niepokoi proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam