Stan podgorączkowy dziecka po szczepieniu

Wczoraj szczepiłam synka na:rotarix,dtp,hib,polioipv.a dzis miał stan podgorączkowy czy to normalny stan.Ja jestem przeziebiona czy on odemnie się zarazil bo zaczyna mi kaszleć.I co mam robic jak mu kaszel nie przejdzie.

Piotr Pilarski

Jest to odczyn poszczepienny. Nie ma powodu do obaw. Gdyby stan przedłużał się do 4 dni proszę zgłosić się do pediatry.

Pozdrawiam.