Stan podgorączkowy, zawroty głowy a infekcja

Dzień dobry. Od tygodnia bez przerwy mam zawroty głowy, początkowo lekkie, po 3 dniach się nasiliły i doszły zaburzenia równowagi, tak jakby ściągało mnie na boki, muszę się skupiać przy chodzeniu. Wydawało mi się, że przyczyną może być lekki stan podgorączkowy (do 37,5)- innych objawów infekcji nie mam, jednak nasilenie tych zawrotów głowy wydaje mi się zbyt silne i jest bardzo uciążliwe. Czy może to być wynikiem zwykłej infekcji? Czy takie objawy wymagają szybkiej konsultacji?

Piotr Pilarski

Może to być wynik infekcji jednak warto zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.